.

.

тројно насоки 12-13mm јужна море multicolor бисер ѓердани 181920

тројно насоки 12-13mm јужна море multicolor бисер ѓердани 181920

Оценка на посетителот:

DEN 4104.00 -5 %
DEN 4319.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
LUKENI
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ААА

Купувачи како што избираат