.

.

Вистински/Вистински Крокодил Кожа Кожа Мажите Бизнис Торба кодот за заклучување,Мажите Briefcase Торба за Лаптоп Врвот Чанта Црна/Кафеава/Кафе

Вистински/Вистински Крокодил Кожа Кожа Мажите Бизнис Торба кодот за заклучување,Мажите Briefcase Торба

Оценка на посетителот:

DEN 33552.00
Залиха
Достапно за нарачка


Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. · Нашата понуда ќе биде понуда според вашите горенаведените барања. ОЕМ Прилагодено за Производство на Понудените Услуги.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Главен Материјал : 100% Вистински Крокодил Кожа кожа, Алигатор кожа кожа
2. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. · Време на испорака ќе биде за 20 до 25 дена по уплатата е потврден.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Чанти
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Материјал Состав:
крокодил кожа кожа
Затворање Тип:
Патент
Вистински Тип На Кожа:
крокодил
Пол:
Мажи
Стил:
Се облекуваат
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
28cm
Објектот Должина:
38cm
Објектот Тежина:
1.9kg
Број На Модел На:
ANF-AS00913
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Бренд Име:
anos кожата
Се Справи Со/На Рака Тип:
Тешко Се Справи Со
Големина:
14 Inches
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Надворешноста:
Никој
Крокодил Кожата Briefcase Материјал:
100% вистински крокодил кожна торба, Крокодил на Кожата Briefcase
Крокодил Кожата Briefcase Мулти-функција :
крокодил кожа крстот тело торба, луксузни жените чанти,
Крокодил Кожата Briefcase Испорака :
Бесплатен превозот крокодил кожата tote торба, Крокодил на Кожата Briefcase
Крокодил Кожата Briefcase Други Име :
Алигатор кожа кожа мажите крстот тело торба, Крокодил на Кожата Briefcase

Купувачи како што избираат