.

.

Корејски бебе девојка хулахопки памук сомот девојки танцување панталона деца деца хулахопки панталони гаќи pantyhose децата облека 2017

Корејски бебе девојка хулахопки памук сомот девојки танцување панталона деца деца хулахопки панталони гаќи

Оценка на посетителот:

DEN 182.00 -5 %
DEN 191.52
Залиха
Достапно за нарачка

Корејски бебе девојки Хулахопки 2176
Големина : M L
М unstretched должина 55cm,може да се протегала до 105cm
L unstretched должина 70cm,може да се протегала до 130cm
Де livery
Она што цел ќе бидат испратени во 3 работни дена.
Бесплатен превозот со Кина
пост воздух mail време на Испорака :
да USA & Canada : 8-16days
да европските земји : 12-18days
кон Азиските земји : 7-15days
Враќање :
Ако предмети имаат некои неисправни,ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.Корисниците се одговорни за превозот обвиненија на било вратени предмети.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Повратни информации :
1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Ние вредност, секој клиент.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да се потврди приемот и ни остави активни повратни информации(Пет ѕвездички).
3. Ако стоките имаат било каков проблем.Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.Ви даде задоволителен одговор.
Забелешка : купувачот треба плати данок ако вашата земја треба,немаме никаква одговорност за тоа,ви благодариме за вашето разбирање.
Ние имаме многу долна облека стилови,ако имате некои се заинтересирани,ве молиме контактирајте со нас,само слободно да го направи тоа.

Карактеристики на предлогот

Големина:
M fit 95 to 105cm, L fit 105cm to 130cm
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
2176
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
стил:
кадифе девојки хулахопки & leggings
функција:
fashon,памук

Купувачи како што избираат