.

.

3.5 инчен за Навистина TFT8K9458FPC-А1-E TFT8K9458FPC TS350-461-C-S10-J-E-2 TDA-VGA0350E00003 LCD екранот со допир

3.5 инчен за Навистина TFT8K9458FPC-А1-E TFT8K9458FPC TS350-461-C-S10-J-E-2 TDA-VGA0350E00003 LCD екранот со

Оценка на посетителот:

DEN 3839.52
Залиха
Достапно за нарачка

3.5 инчен за Навистина TFT8 K9458 FPC-А1-E TFT8 K9458 FPC TS350-461-C-S10-J-E-2 TDA-VGA0350 E00003 LCD екранот со допир

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Wisecoco

Купувачи како што избираат