.

.

Мулти-Функција Мисија Двојно Списание Торбичка М4 AR15 Лов Снимање Маг Алатка Moll Торба Торбичка Multicam

Мулти-Функција Мисија Двојно Списание Торбичка М4 AR15 Лов Снимање Маг Алатка Moll Торба Торбичка Multicam

Оценка на посетителот:

DEN 330.00 -45 %
DEN 600.00
Залиха
Достапно за нарачка


TEM КАРАКТЕРИСТИКИ Направени од најлон, со неверојатно издржливи својства, што го прави поотпорен на вообичаените носат и солза. Еластична пошта и флип. Може да се закачите на било molle webbing вест, торба или ранец..итн. Секоја торбичка одржи два 5.56 тип или пушка списание. СТАВКА ДЕТАЛИ Материјал - Најлон Боја - Multicam Тежина - 200g Големина - 17x17cm

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
КП-012
Материјал:
Полиестер
боја:
Multicam
Тип:
magzine торбичка
ОЕМ:
Yes
Is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат