.

.

1 Пар Природни Имитација Бисер Earring Студ Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Earring Мода Накит Свадба Бисер Топла Продаде

1 Пар Природни Имитација Бисер Earring Студ Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Earring Мода Накит Свадба Бисер

Оценка на посетителот:

DEN 64.00 -15 %
DEN 75.36
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Број На Модел На:
F2231
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Xinyao
Големина:
8мм за бисер
Симулирани-бисер боја:
Бела
earring поставување на боја:
тон сребро.
Количина:
1pair
Тип На Објект:
бисер earring
Тип:
earring студ
Стил:
Моден Earring
дизајн:
нерѓосувачки челик earring
Функција:
earring за жени

Купувачи како што избираат