.

.

Rowen стил на Карбонски влакна заден спојлер на багажникот крило за Мерцедес Бенц w205 C205 w204 C63 AMG c250 c200

Rowen стил на Карбонски влакна заден спојлер на багажникот крило за Мерцедес Бенц w205 C205 w204 C63 AMG c250

Оценка на посетителот:

DEN 11822.00 -12 %
DEN 13434.24
Залиха
Достапно за нарачка


Ве молиме имајте во предвид : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци . Ние САМО полнење цена + превозот на трошоците, со исклучок на какви било дополнителни такси и ние нема да бидеме одговорни за било царински прашања. Ако имате прашања во врска со сопствени данок, ве молиме контактирајте со вашиот локален обичај канцеларија пред да конкурираат.
Rowen стил на Карбонски влакна заден спојлер на багажникот крило за Мерцедес Бенц w205 C205 w204 C63 AMG c250 c200
1. Материјал : Јаглерод влакна
2. Одговара за Мерцедес Бенц w205 C205 w204 C63 AMG c250 c200
3. Завртки вклучена инсталација одлична fitment
Совети :
Ако треба да се купи други производи, ве Молиме да го користите "Додади во кошничка" копчето , па така, со плата од неколку делови, во комбинација превозот ќе ги зачувате вашите трошоци!
Ако треба да нарачате повеќе објектот, ве молиме не двоумете се да ги користат "Контакт Сега" копче или употреба Trademanager софтвер за нас контакт и ние ќе ви одговори што во прв пат штом стигнавме вашата порака, па ние ви нудиме превозот попуст на некои од производот
Превозот :
Ние, нормално, ќе испраќање вашата нарачка во рок од 2-10 работни дена зависи од акции ниво, како е можно цел е предаден, ќе листата на следење на број на вашата нарачка детали страна, доколку постои било каков проблем во врска со превозот, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Подолу покажува проценка време на испорака за различни курир : -
- Fed Ex : 7 до 10 работни дена
- ПРЕГЛЕДИ : 7 до 10 работни дена
- ЕМС : 10-14 дена
- DHL : 10-14 дена
- Кина пост : 15-21 работни дена
Одложувањето е можно и зависи од вашиот локален обичај & поштенски услуги. Понекогаш обичај ќе се одржи редот за случајна проверка, исто така, контактирајте ги вашите локални поштенски услуги за да видите дали постои било каква меѓународна incoming mail.
Услови & враќање :
се гарантира 100% задоволството на нашите производи, и врвна услуги на клиентите. СИТЕ ПРОДАЖНИ КОНЕЧНА, Без
наплата се нудат. Објектот бидат вратени/разменуваат само ако предмети се наоѓаат избега или погрешно објект на
пристигнување. Ако објектот треба да се разменуваат, предмети мора да се врати во рок од 7 дена од денот на овластени за
размена. Сите претпоставува дека е неисправен или погрешна предмети мора да добие одобрение пред returing. Било врати пакет без одобрение ќе се стави на чекање или да го одбие. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена и осигурување. Ве молиме имајте предвид дека превозот и ракувањето не се враќа

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Спојлери
C250-Година:
2012,2014,2010,2013,2015,2011
Производителот Дел Број:
за Мерцедес w204 задното крило
Име На Модел:
HABMWZ405-4
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Другиот Дел Број:
за мерцедес бенц w205 спојлер на багажникот
Специјални Функции:
за Мерцедес w205 задното крило
Објектот Тежина:
4kg
Објектот Должина:
10inch
Поставување на Возило:
Задните Трупот
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Модел Година:
2010~2015
Мерцедес-Бенц Модел:
C250
Осветленост Дел Број:
за Мерцедес Бенц w204 подигање спојлер
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Бренд Име:
HastonSportsline
Fitment:
за Мерцедес Бенц w205 задните трупот крило
боја:
Црна

Купувачи како што избираат