.

.

Новиот Дизајн Дополнителните Дама латинска Танц Облечи Обичен Секси Жени Sequin латинска Танц Облечи за Ballroom Танцување Vestido Латино

Новиот Дизајн Дополнителните Дама латинска Танц Облечи Обичен Секси Жени Sequin латинска Танц Облечи за Ballroom

Оценка на посетителот:

DEN 1486.00 -43 %
DEN 2606.40
Залиха
Достапно за нарачка


вклучува : фустан + ракавици + ѓердан
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,
За да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Биста (Без градите рампа)
Половината
Тежина
S
70-82
58-65
40-45 kg
М
80-88
66-76
45-55 kg
L
88-96
74-85
55-65 kg
XL
94-102
80-90
65-70 kg
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
Како различни мерни методи . Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
a351
Применливи Возраст:
Возрасни
Применливи пол:
Женски
Боја:
Сина,црвена роза, црвена, црна
Големина:
S,M,L,XL

Купувачи како што избираат