.

.

Ry-ft019 Храна одделение силиконски калап 20.5x11cm цвет лак шеќер чипка мат декорација за cupcake печење ware шеќер занает мувла

Ry-ft019 Храна одделение силиконски калап 20.5x11cm цвет лак шеќер чипка мат декорација за cupcake печење ware

Оценка на посетителот:

DEN 431.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
lanhaidun
Број На Модел На:
Ry-ft019
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Купувачи како што избираат