.

.

10/20/30 компјутери 20A Кабел Конектор Повлечи 6.2 mm Прстен за M6 Студ Отвори Бакар Батеријата Конектори за Кабелот за Гкл OT-20A

10/20/30 компјутери 20A Кабел Конектор Повлечи 6.2 mm Прстен за M6 Студ Отвори Бакар Батеријата Конектори за

Оценка на посетителот:

DEN 84.00 -5 %
DEN 88.80
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

боја:
10 компјутери, 20 компјутери, 30 компјутери
Број На Модел На:
OT-50A
is_customized:
Yes
Тип:
Splice

Купувачи како што избираат