.

.

6x 12holes E85 Високи перформанси 550cc EV14 краток инјектор за гориво за G_M_C FORD chevrolet го обноват од страна на 12609749

6x 12holes E85 Високи перформанси 550cc EV14 краток инјектор за гориво за G_M_C FORD chevrolet го обноват од

Оценка на посетителот:

DEN 4747.00 -14 %
DEN 5520.00
Залиха
Достапно за нарачка


Ова е 6pcs инјектор за гориво на високи перформанси 550cc тек на 3 bar (43.5 psi)
Може да се подесување за G_M_C Ford Chevrolet и така натаму
Може директно да се замени за EV14 инјектор за гориво
дојде со една година warrnty ,било неуспешно или грешка ќе биде парите назад.
тек на испитот и задоволувал пред превозот

Карактеристики на предлогот

300C-Година:
2009,2008,2006,2004,2007,2005
Chrysler Модел:
300C
Материјал Тип:
Пластични
За Возило Брендови/Модел:
Chrysler
Бренд Име:
Olmaige
Објектот Должина:
short
is_customized:
yes

Купувачи како што избираат