.

.

Компатибилен со Нихон Kohden,Fukuda Cardisuny ЕКГ 10 олово,Еден-парче кабел и leadwires,15 PIN,4.0 банана,IEC или АХА.

Компатибилен со Нихон Kohden,Fukuda Cardisuny ЕКГ 10 олово,Еден-парче кабел и leadwires,15 PIN,4.0 банана,IEC

Оценка на посетителот:

DEN 1550.00 -15 %
DEN 1824.00
Залиха
Достапно за нарачка


Топло прашува : Ако ви треба АХА, ве молиме забелешка кога ќе го поставите цел, ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Функција:
екг кабел
Големина:
15PIN,4.0banana,Have resistor,IEC
Број На Модел На:
KI01-2M6A-Р
Материјал:
Пластични
боја:
Сива
Compatibilities:
Нихон Kohden,Fukuda Cardisuny
Место на Потекло:
Кина(Шенжен)

Купувачи како што избираат