.

.

Нов ноќен клуб Машки Пејачка, ДИЏЕЈ Занитвам 3 Боја на Кожа Панталони Фаза Носат Покаже Партија Перформанси Панталони Мажите Дс Доведе Танчерка Костим

Нов ноќен клуб Машки Пејачка, ДИЏЕЈ Занитвам 3 Боја на Кожа Панталони Фаза Носат Покаже Партија Перформанси

Оценка на посетителот:

DEN 2544.00
Залиха
Достапно за нарачка

3 бои да се избере
Повеќе добри производи,ве молиме кликнете на следниот линк :
Многу важно : Pls напишете одредување на вашата висина и тежина. ние ќе ви испратиме најдобри големина. Азија Кинески Големина е Помала од НАС или од Европска Големина, ве Молиме изберете поголеми отколку што обично големина. Сите големина детали се 1-3cm толеранција.
За превозот
Ние брод за излез на стоката од страна на Кина Пост Воздух Mail слободни рамките 7days од приемот на вашата исплата. И ние ќе ви ги понудиме следење на број. Ако сакате да ја прими во кратко време, pls контактирате со нас за да испратите се изразат и ќе треба да платат за екстра трошоци. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
За плаќање
Ние ја прифати Кредитна картичка, Western union, Веб Пари, Qiwi паричник.
За повратни информации
Ние ќе ја напушти POSTIVE ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ние го цениме ли да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.
За боја
Сите наши производи се вистинска снимање, но се уште постои хроматска аберација е неизбежна.
За недостатоци
Додека ние се проверуваат производите строго пред пратката, Подготвени да ве прифатат како копчиња не е силна, усогласување малку повеќе, фино тема и така натаму. Платно е топла сребро занает, размена сјајот е нормален феномен.
Политика На Враќање
Вашето задоволство е наша вечна потрага!
Ако постои било каков проблем со стоката која сте ја добиле, pls дозволете ни да знаеме, ние ќе се обидеме најдобро да се реши тоа.

Карактеристики на предлогот

Големина:
27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Одговара Тип:
Слаби
Половината Тип:
Средината
Должина:
Full Length
Затворање Тип:
Патент Летаат
Декорација:
Занитвам
Панталона Стил:
Директно
Стил:
Новина
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Faux Кожа
Дебелина:
Midweight
Број На Модел На:
27-37
Долги панталони:
Панталони
боја:
Бела, Црна, Црвена

Купувачи како што избираат