.

.

Бесплатен превозот 50PCS TP02 TP-02 К-Тип Термометар Сензор на Температура на Thermocouple Сонда -40~750 за 6801B/902C/82040

Бесплатен превозот 50PCS TP02 TP-02 К-Тип Термометар Сензор на Температура на Thermocouple Сонда -40~750 за

Оценка на посетителот:

DEN 3023.52
Залиха
Достапно за нарачка


Бесплатен превозот 50 PCS TP02 TP-02 К-Тип Термометар Сензор на Температура на Thermocouple Сонда -40~750 за 6801 B/902 C/82040 Спецификација : Производ Модел : TP-02 Мерен Опсег : -40~750°C(-40~1382°F) Точност : ±0.75% Кабел Должина : Околу. 1m Приклучок Должина : 13 мм се Справи со Должина : 45 mm Должина на Сонда : 93 mm Важат за 6801 B/ 902 C

Карактеристики на предлогот

DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
Anseny
Број На Модел На:
TP-02

Купувачи како што избираат