.

.

Светла 8W Led Светилка Преносни Flaslight 4400mah 18650 Li Батеријата Полнење Долго Горат Време За Кампување Светлина Слободни Брод од Страна на DHL

Светла 8W Led Светилка Преносни Flaslight 4400mah 18650 Li Батеријата Полнење Долго Горат Време За Кампување

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Светла 8 W Led Светилка Преносни Flaslight 4400mah 18650 Li Батеријата Полнење Долго Горат Време За Кампување Светлина Слободни Брод од Страна на DHL
Далеку да Стигне до 200-500 Метри
2 Положба,
15 Часот. На Високо
40 Часот. На Ниски
Батерија : 2 парчиња*18650 Li Батеријата
Полначот Време : 6-8 часа,
Доаѓа Со Ѕид И Автоматски Полнач
Тежина : 290g
Мала Тежина И Компактни
1 Год. Ограничена Гаранција

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
топло бела
Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Објект:
Рефлектори
Бренд Име:
Bomarte
Тело Материјал:
ABS
полнач:
Батерија
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
боја:
Црна
Осветлување Растојание:
200-500 m
Префрлете Го Режимот:
Висок/Низок
Водоотпорен:
Yes
Зум:
No
Тип На Светилка:
Кампување
сертификација:
CCC,CE
Функција:
Шок Отпорни
Број На Модел На:
BMT198-8W
Лумен:
450
Тип На Батерија:
18650
Wattage:
8W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Модел на LED Монистра:
Osran

Купувачи како што избираат