.

.

Нов Стил Монети Стомак Танц Половината Синџир Хип Шамија Bellydance Појас, 11 Бои за Вашиот Избор.

Нов Стил Монети Стомак Танц Половината Синџир Хип Шамија Bellydance Појас, 11 Бои за Вашиот Избор.

Оценка на посетителот:

DEN 706.00 -40 %
DEN 1176.00
Залиха
Достапно за нарачка


Големина : за големина

Карактеристики на предлогот

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
A337
Погодна прилика:
стомакот танц
Применливи пол:
Женски
За век:
Возрасни
Шема:
Полна Боја
Погоден Сезона:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Боја:
Бела, жолта, црвена, сина, сина, виолетова, розова, црвена, црна, црна
Големина:
free size

Купувачи како што избираат