.

.

1pcs Seattube велосипед велосипед Менгеме Синџир Водич 30-40T За 1*Систем Aseemble погоден за 1x9 1x10 1x11 систем брзо возење воз

1pcs Seattube велосипед велосипед Менгеме Синџир Водич 30-40T За 1*Систем Aseemble погоден за 1x9 1x10 1x11

Оценка на посетителот:

DEN 2085.00 -21 %
DEN 2639.52
Залиха
Достапно за нарачка

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Политика На Враќање :
1. Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок. Сликите се за повикување само. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
Контакт Со Нас На :
1.

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
FD004
Бренд Име:
FOURIERS
Тежина:
49.5+/-5g
Материјал:
Легура 6061-T6
боја:
Црна

Купувачи како што избираат