.

.

Висок Квалитет Зголеми Црвена Кутија За Накит Бесплатен Превозот промет на Големо со 10pcs/многу Ѓердан Pendant Прстен Earring Подарок Пакување, Кутии

Висок Квалитет Зголеми Црвена Кутија За Накит Бесплатен Превозот промет на Големо со 10pcs/многу Ѓердан Pendant

Оценка на посетителот:

DEN 2736.00
Залиха
Достапно за нарачка


Точка бр. : DBX1562-15
Производ : Накит кутија
Материјал : Flannelette+Хартија
Боја : црвена роза(исто како шоу)
Големина Р : 75*65*50mm 85g/pc
Големина E : 80*100*45mm 113g/pc
Големина N : 24*60*35mm 166g/pc
Користење : Накит,Ѓердани,Pendant,Earring,Прстен,Накит Сетови,Подарок..
pls изберете ја вашата како големина,ви благодариме
Плаќање :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Испорака :
Сите нарачки се испраќаат користејќи КИНА ПОСТ ВОЗДУХ e-MAIL порака и се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од денот на исплата.
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL превозот обично трае 15-60 работни дена во зависност од земјата доставени до. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
E-пакет превозот обично трае 5-15 работни дена.
EMS изразат shiping обично трае 5-15 работни дена.
DHL, UPS-от, FEDEX и TNT express превозот обично трае 3-7working дена зависи од земјата доставени до.
Политика на враќање :
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Повратни информации :
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме wi

Карактеристики на предлогот

Големина:
R, E, N
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Објектот Ширина:
8cm
Накит Пакување & Display Type:
Сметководствена Случаи
Објектот Должина:
10cm
Производ Карактеристики:
накит
Објектот Висина:
4.5cm
Број На Модел На:
DBX1562-15
Објектот Тежина:
113g
боја:
црвена роза
За Денот на Вљубените:
накит пакување кутија
За Свадба Ден:
Подарок кутија за накит
За Роденден:
Пакување подароци кутија за Прстен
Е прилагодено лого:
Yes
накит екранот:
earring пакување
Материјал:
flannelette

Купувачи како што избираат