.

.

0280218008 МАСА ПРОТОК на ВОЗДУХ СЕНЗОР MAF МЕТАР ЗА VOLVO S80 јас 2.8 T6 OE # 0 280 218 008 / 1270259 / 1 270 259 / 7.22701.05.0

0280218008 МАСА ПРОТОК на ВОЗДУХ СЕНЗОР MAF МЕТАР ЗА VOLVO S80 јас 2.8 T6 OE 0 280 218 008 / 1270259 / 1

Оценка на посетителот:

DEN 1309.00 -12 %
DEN 1487.52
Залиха
Достапно за нарачка

Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година ЗА VOLVO S80 јас (ТС, XY) (1998/05 - 2006/07) S80 јас (ТС, XY) 2.8 T6 Б 6284 Т 2783 200 272 Салон 98/05 - 06/07
Оригиналниот Дел Нема&Производ Слика
1- ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис . И во однос на ДЕЛ NO (не), можете да проверите вашиот стар еден , и ќе видите некои броеви или букви на вашиот стар објект тело .
2 - ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална Слика е иста како нашата , бидејќи ние ќе ви покаже секоја страна на prodducts .
Квалитет И Гаранција
Сите наши производи се извори директно од нашиот спектар на одобрени фабрики , кои ние ги користиме за снабдување со некои од водечките автомобилски делови добавувачи во Европа и Америка, и со ISO-TS16949 сертификат . И сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 дена .
Политика & Се Враќа
Ние ќе го прифати враќа за наплата или размена ако тие се користи или скршени, купувачот плати враќање поштарина. Доколку дел е погрешна и замена ќе бидат испратени по враќањето и тестирање на стариот единица.
Купување на 10 или повеќе ?
Прашајте нè за рефус попусти .
Превозот Начини Како Подолу ;

Карактеристики на предлогот

Резолуција:
0280 218 008
Бренд Име:
ICIFAUTO
линеарна:
1270259
Тип:
Жешка Жица Тип
Вител Тип:
7.22701.05.0
Мерен Опсег:
0 280 218 008
Чувствителност:
0280218008
Тип На Сензор:
Холцер
Повторливост:
722701050
Hysteresis:
1 270 259

Купувачи како што избираат