.

.

6 компјутери/многу 23 см Обновливи Тешко Пластична Лента за Пиење Цевчиња Бар Цевчиња За Одмор И забава

6 компјутери/многу 23 см Обновливи Тешко Пластична Лента за Пиење Цевчиња Бар Цевчиња За Одмор И забава

Оценка на посетителот:

DEN 133.44
Залиха
Достапно за нарачка


Продажба во 1lot=6pcs во мешани бои
Драг Пријател,;
нашите слама е enviromental Пластика ПП слама, што е повторно употребливи ,перат ,и ФДУ
BPA FREE,Еко-Пријателски ,па се чувствуваат слободни да се одржи редот .
љубезно потсетник : вистински слама фото како оваа (мали stripple боја ) ,а подолу боја во акции за вашиот изберете ,
сина,зелена,портокалова,жолта.
големина : 23cm долго , 0.7 мм надворешниот КОЛ
Се продава преку многу, по многу =12pcs (може да се избере комбинација на боја )
ви благодариме !! уживајте во вашата шопинг во мојата продавница!!

Карактеристики на предлогот

боја:
испрати од miexed боја
Тип:
Бар Додатоци
Бренд Име:
BITWUS
Пластични Тип:
PP
Количина:
>5
Број На Модел На:
23050A
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски
Бар Додатоци Тип:
пиење цевчиња

Купувачи како што избираат