.

.

9 Quad Core Андроид 6.0 Автомобил Радио DVD GPS Навигација Централна Мултимедијални за Мерцедес Бенц CL Класа W215 CL600 CL55 1998-2005.9

9 Quad Core Андроид 6.0 Автомобил Радио DVD GPS Навигација Централна Мултимедијални за Мерцедес Бенц CL Класа

Оценка на посетителот:

DEN 33552.00
Залиха
Достапно за нарачка

Затоа повеќето од нашите клиенти не треба да го плати царинските давачки, или само да се плаќаат неколку. Секој објект е добро тестирани пред да бидат испратени. Доколку имате посебни барања за декларираната вредност, ве молиме да се објасни на нас кога ќе го поставите наредби. И потрошувачот треба да ги плати сите трошоците за превозот. Во следниве ситуации : да се оштетат од несоодветна инсталација или операција, злоупотреби, гаранција печат отстранети, отворена или поправени од страна на неовластено лице итн, објектот ќе биде надвор од гаранцијата. Ние брод на адресата потврдена од страна на Aliexpress. Ако имате било какви технички проблеми за време на инсталацијата или операција, ве молиме да бидат слободни да контакт. - Поддршка TPMS изградена-во или вграден-out (Optioanl изберете), Wifi-OBD II(Optioanl). Цената на aliexpress не вклучува царинскиот данок и такса ако тоа се случува. Сите предмети се сосема нови, никогаш не го користи, не-обновена и добро спакувани.9 (CL600 CL55) - Ако не сте сигурни дали тоа одговара на вашиот автомобил, ве молиме испратете слики на вашиот автомобил е табла за нас за потврдување. Canavie ќе се обиде најдобро да им помогне на нашите клиенти за да се минимизира ризикот од плаќање на даноци, Ние прифати плаќања со Зачувам, Western Union, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Маестро, Самостојна Cartebleue, 4Б, Euro6000, Cartasi, Postepay, Банкарски Трансфер. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти и да се разбере.(Ве молиме, известете кој земјата треба да се инсталира) - Обилен Бесплатна Апликација, може да прочитате&edit word/Excel/Powerpoint/PDF/TXT - Live Wallpaper &DIY Позадина, Обилен Боја на Копчето Светлина за (Optioanl). - Поддршка на IGO9,TOMTOM,Garmin, Sygic мапи.0 - ПРОЦЕСОРОТ R16 Cortex-A7 Quad-Core 1. Ви благодариме однапред. - Поддршка на 3 начин за излез : вграден Wi-fi dongle,3 G dongle(Optioanl). Тоа може да биде предаден на мојата земја? Ние можеме да брод на 98% на земји во светот. Ако објектот не е дефектен како што е опишано, ние нема да бидат одговорни за било каква превозот на трошоците предизвикани од resending. Ние ќе брод во рок од 3-8 дена откако по приемот на вашата исплата. Затоа ве молиме бидете сигурни да се провери внимателно пред да ја испратите назад. Answer : ___________________________ Note : Ние ќе брод само преку EMS на клиентите од некои земји како Русија, итн што е подобро за вашето увоз. Царинските давачки кои се наплаќаат од страна на земјите-увознички. Ние не сме одговорни за било предмети кои се оштетени за време на инсталацијата од страна на не-професионалци.
- Инсталацијата не бара одреден степен на DIY знаење како и сите други во автомобил производи. Клиентите треба да се плати од себе, ако не се согласувате, ве молиме да не купи за да се избегне проблеми . Ние ќе се прилагоди на вкупните трошоци за тоа. Колку време е потребно за да се дојде? Обично ќе брод во рок од 2-5 работни дена откако вашата уплата е потврдена, и да соработува со DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX (5-7 дена), и ЕМС (13-20 дена). Ние препорачуваме сите предмети се инсталирани од страна на професионалци. И ве молиме, бидете сигурни дека вашиот телефонски број и пост код се точни.
Gerneral Спецификација - Андроид 6.
Внимание : фотографиите погоре се користи за рекламирање само. Гаранцијата е една година под нормални услови(додатоци не се вклучени). Ако вашата адреса припаѓа на оддалечени места, дополнителни трошоци ќе бидат на товар како за на спедитор е превозот го оценувате стандард(оддалечените области од DHL : remoteareas.

Карактеристики на предлогот

ROM:
16g
Интерфејс:
Андроид
Специјални Функции:
Bluetooth,Built-in GPS,Радио Тјунер,MP3 Плеери,Екран на Допир
Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,Mp4,JPEG,WMA
Оперативен Систем:
Андроид
Објектот Големина:
Din
S500-Година:
2005 година
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Од Моќ:
4X45W
Бренд Име:
Canavie
Материјал Тип:
ABS & Метал
OSD Language:
Англиски
Јадра:
Quad Core
RAM меморија:
1G
Големина На Дисплеј:
6.5
Објектот Тежина:
5kg
Резолуција:
1024x600
Напон:
12V
Мерцедес-Бенц Модел:
S500
Име На Модел:
ЦИРА-Q599X
Din:
Двојно Din
Макс Надворешна Меморија:
256g
Посебна Карактеристика:
Wifi Функција
Големина На Дисплеј:
10.2
MirrorLink:
Поддржани
капацитивни екран на допир:
Поддржани
Оперативен Систем:
Андроид
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
Сместување:
Автомобил Конзола

Купувачи како што избираат