.

.

НОВИОТ Голф главата ЧЕТИРИНАЕСЕТ DJ.22 Голф оптоварување главата имаат 50.52.54.56.58.60 сте лофт Клубови глави Не Голф вратило Бесплатен превозот

НОВИОТ Голф главата ЧЕТИРИНАЕСЕТ DJ.22 Голф оптоварување главата имаат 50.52.54.56.58.60 сте лофт Клубови глави

Оценка на посетителот:

DEN 3072.00
Залиха
Достапно за нарачка


Опис На Производот :
Име : Нови ЧЕТИРИНАЕСЕТ DJ.22 Голф оптоварување глава
Клуб Тип : оптоварување клубови глава
оптоварување N аме : 50.52.54.56.58.60
Голф Окно : нема да можат Ние може да се соберат на окното за вас исто така,, но ќе мора да плаќаат екстра пари ,ако ви треба да се соберат на окно ,ве молиме контактирајте со нас !ви благодариме! челик вратило линкови нашата специјална понуда ја определите Должината на Клубови како Клиент s барање на овој Продолжен Должина : +1.5,+1,+0.5(инчи) го Скрати Должина : -2,-1.5,-1,-0.5(инчи) Ако имате посебни барање на окно ,ве молиме контактирајте со нас или ни остави порака,ви благодариме за Плаќање и Продажбата на термини :
1.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на поставување на својата цел.1.Ние прифаќаме Western Union или"Money Gram,Виза,Мастеркард,western union.и ние, исто така,
2. Ние ќе испрати предмети во рок од 7 дена откако ќе се прими плаќањето.тоа ќе треба испорака за 15-30 дена за да стигне до вашата врата.
3. Испорака метод : EMS, курирската служба DHL.Кина Пост Воздух Mail .
4. По доставување : понуда на следење на број да се следат на веб-страницата.

Карактеристики на предлогот

боја:
50 Степени, 52Degrees, 54Degrees, 56Degrees, 58Degrees, 60Degrees, Три Степени
Материјал:
Јаглероден Челик
Бренд Име:
Cooyute
Број На Модел На:
DJ 22
Клуб Тип:
Оптоварување Сет
лофт:
50.52.54.56.58.60
боја:
Сребро.
превозот:
Бесплатен превозот

Купувачи како што избираат