.

.

Топла Продажба,За Kawasaki маска ZX-12R 2002-2004 Зелена пламен ZX12R Cowling ZX 12R Нинџа Мотор делови (шприц)

Топла Продажба,За Kawasaki маска ZX-12R 2002-2004 Зелена пламен ZX12R Cowling ZX 12R Нинџа Мотор делови (шприц)

Оценка на посетителот:

DEN 19562.00 -5 %
DEN 20592.00
Залиха
Достапно за нарачка

Всушност, EBAY и многу други онлајн продавница е маска се дојде од нашата фабрика(или копирање на нас).
Превозот :
Ние скоро може да брод на било која адреси во светот,Како и за превозот метод, Можете да изберете или Повратни информации за превозот метод кога ќе поставите вашата нарачка онлајн.
Ние сме најголемиот мотор обтекател фабрики,Многу меѓународни мото делови дилери да соработуваат со нас. две јасни грб + decals ,ако треба гол unpainted обтекател ќе биде поевтина.
Обичај Маска :
Ние можеме да Снабдување на Сопствени Обтекател(Вклучуваат Трки маска) сервис на сите видови на мотоцикл обтекател.
БЕЛЕШКИ : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Шприцоване : 100% fitment, со Врвен Квалитет ABS Пластика,поскапи Компресија Мувла : Brand new резервни Обтекател (не ОЕМ), 93% се исто fitment како оригиналниот обтекател, Можеби треба да направите некои корекции, така што може да биде инсталирана совршено , Ние препораки можете да одат на професионални мотоцикл поправка продавница за да инсталирате обтекател комплет.За Kawasaki ZX12 R 2002-2004 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска /Спорт Велосипед Bodyworks Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика,Произведени со Користење Оригинално Издание Вбризгување на Калапи Технологија Бренд : За Kawasaki ОПИС : За Kawasaki ZX-12 R Мотоцикл Маска За Kawasaki ZX-12 R Мотоцикл Bodyworks За Kawasaki ZX-12 R Спорт Велосипед Телото колекции Одговара За Kawasaki ZX-12 R Години : 2002,2003,2004 Специфики : . 90% од мотоцикл делови продажба се дојде од овој пазар! Ние не сме повторно продавачот, сите наши Производи колекции доаѓаат од фабриката директно! Нашиот квалитет за контрола на е ненадмината. Овие трошоци се на купувачот одговорност,Сите пазарот е таков; Ако треба "Комерцијална Invoice. Инаку,ние ќе го следат слики на онлајн шоу за производство, оваа услуга е бесплатна. Ние може да се Направи било Налепници на обтекател, ако имате ова барање, ве молиме повратни информации нас.13 Парчиња . Не вклучуваат задното седиште качулка покрие,ако е потребно,ве молиме контактирајте со нас;
Ако ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење ,
- За нас -
Ние Сме Локација Во Гуангжу Во Кина -Најголемиот Мотор Додаток На Пазарот Во Кина. Ние го правиме боја(дизајн) е многу блиску до слики на интернет, но не може да биде иста (не ОЕМ) ,Сите пазарот се такви; Ние може да ви ги испрати фотографии за да го потврдите пред превозот, ако имате оваа потреба,Цел и повратни информации до нас.
Некои Обтекател колекции не вклучуваат Резервоарот маска + Задниот поклопец ,Но ако имате потреба од нив,ве молиме контактирајте со нас
Боја Работа : Ние сме Висок Квалитет на Боја Работа,Со 3 нивоа на сликање за да се обезбеди подобар живот на времето.Висок Квалитет На Paint Job . Вклучува резервоарот капак .xls" да се Расчисти Царината,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе го испратам до тебе, Ако одбие да го плаќаат сите давачки, Предизвика стоката се врати или други, мора да се компензира за сите загуби
Повратни информации :
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем, да ни Кажете пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, во Спротивно,ќе влезат во нашиот несакана купувачот црната листа
.Пред-Drilled за Прецизност Fitment .Вклучува Топлина-Shield Технологија .

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Ширина:
23inch
Бренд Име:
ROKALAM
Објектот Висина:
55inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Име На Модел:
ZX-12R
Објектот Тежина:
12kg
Објектот Должина:
33inch
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат