.

.

Топла Нови 100 Компјутери Јасно Само Лепило Печат Пластични Кеси Trinket Транспарентен Кеси 6x4cm

Топла Нови 100 Компјутери Јасно Само Лепило Печат Пластични Кеси Trinket Транспарентен Кеси 6x4cm

Оценка на посетителот:

DEN 29.00 -4 %
DEN 30.24
Залиха
Достапно за нарачка

90
/парче US $ 0. Други земји : 15 -55 дена . (Увозните давачки, даноци на купувачот одговорност.56
/пакет US $ 0.57
/парче US $ 0.98
/парче US $ 1. Тоа може да биде подолг.)
Повратните информации
ако не сте задоволни со нашата служба!Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
Превозот
САД : 10 - 35days. ние го прифаќаме враќа од што сте го добиле тоа во рок од 14 дена, без било каква штета или скрши . (Увозните давачки, даноци на купувачот одговорност.50
/парче US $ 1. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката.35
/парче US $ 1.ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари , ние ќе го цениме тоа многу
Се враќа
Ако предмети оштетени или во транзит , ве молиме d на грижете се, ве молиме да ги доставите на оштетени објекти слика за нас, ние ќе им даде надомест на штета. Превозот на плаќање не се враќа.00
/парче
Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница
Превозот
САД : 10 - 35days.)
Повратните информации
ако не сте задоволни со нашата служба!Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех., велика БРИТАНИЈА : 25-40 дена, Бразил и Русија : 30-60 дена . Ние ги испратите парцела од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако вашата цел износ е помалку од 7$ . Други земји : 15 -55 дена .купувачот плаќа враќа,продавачот не е одговорен за купувачот choosed погрешна големина, Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени .купувачот плаќа враќа,продавачот не е одговорен за купувачот choosed погрешна големина, Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени . Превозот на плаќање не се враќа.08
/пакет US $ 1. Тоа може да биде подолг.48
/пакет US $ 1.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети , ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил ,ние се многу подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас, однапред ви благодариме, нашите бизнис-time : 8 : 00 часот-5 : 30(понеделник - сабота ) Пекинг Време
ако сте сакале да ја напушти netural или негативна повратна информација до било која продавачот,ве молиме да не купи некој работи од мојата продавница.70
/парче US $ 0. Ако вие не може да го прими, за долго време,ве молиме обратете ми се на прво место ! Ние, исто така може да обезбеди изразат испорака(3-5working во САД) (5-12working ден на другите) ако ви треба изразат брод, ве молиме контактирајте со нас ,треба да го додадете дополнителни такси превозот. Ако вие не може да го прими, за долго време,ве молиме обратете ми се на прво место ! Ние, исто така може да обезбеди изразат испорака(3-5working во САД) (5-12working ден на другите) ако ви треба изразат брод, ве молиме контактирајте со нас ,треба да го додадете дополнителни такси превозот.16
/пакет US $ 1.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети , ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил ,ние се многу подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас, однапред ви благодариме, нашите бизнис-time : 8 : 00 часот-5 : 30(понеделник - сабота ) Пекинг Време
ако сте сакале да ја напушти netural или негативна повратна информација до било која продавачот,ве молиме да не купуваат нешто
. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. Ние ги испратите парцела од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако вашата цел износ е помалку од 7$ .

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Пластични
Производ висина:
40mm
Производ должина:
60MM

Купувачи како што избираат