.

.

925 sterling silver поставите природни црвени камен Јужна Сребро обетки обетки противалергиски Г-ѓа

925 sterling silver поставите природни црвени камен Јужна Сребро обетки обетки противалергиски Г-ѓа

Оценка на посетителот:

DEN 983.00 -20 %
DEN 1228.80
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
BOCAI
Стил:
Етнички
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Процесот:
скапоцен камен поставување
Производство Кодот:
546677
Тип:
Обетки
Стил:
Лејди
Пакување:
Независна пакување
Давање прилики:
Туризмот спомен, свадба
Објектот нема:
546677

Купувачи како што избираат