.

.

Шест Слика Трансформира Мода Ласерски Проектор Магла Светлина Задните Анти-Судир Кочница Опашка светла за Предупредување Светилка CLT01

Шест Слика Трансформира Мода Ласерски Проектор Магла Светлина Задните Анти-Судир Кочница Опашка светла за Предупредување

Оценка на посетителот:

DEN 479.52
Залиха
Достапно за нарачка

Шест Слика Ласерски Магла Светлина Задните Анти-Судир Кочница Опашка светла за Предупредување Светилка Pakcage Вклучува : 1pcs шест слика ласерски магла светлина Карактеристики : Тип на Производ : Автомобил Ласерски сопирачките. Материјал : Алуминиум легура. Боја : 6 слика за магла,како слики. Номинална Влезниот Напон : 12 V-24 V . Ласерска бранова Должина : 650nm+-5nm(Црвено). Работна Температура : -20 centigrade до +70 centigrade. Прозрачна флукс : 720 LM. Инсталација : 1. Поврзете се на Табличка Светлината Линија ( Препорачувам ), можете да се поврзете со сопирачки светлината линија, заден магла светлината линија,и предупредување светлината линија, како и. 2. Се држи на 3 M над средината на лиценцата плоча. 3. Употреба на завртка за да се поправи на светлината, и да се приспособат на соодветен агол за да се добие безбедност дистанца сакате.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Што може да ни се јавите пред да ни дадете неутрални или негативни повратни информации,така што можеме да се потрудиме да ги реши сите проблеми.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Le petit, Сара
Леќа:
Вклучени
350Z-Година:
2004,2005,2009,2007,2006,2008,2003
Nissan Модел:
350Z
Напон:
12V
Специјални Функции:
предупредување светилка
Година:
2016 година
Lumens:
700LM
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Материјал Тип:
Алуминиум Легура
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Led Чип Производител:
Кри
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
Кри
Објектот Дијаметар:
2cm
Тип На Објект:
Светла За Магла
Автомобил модел:
Сите автомобили
Име На Модел:
CLT01
Објектот Тежина:
0.1kg

Купувачи како што избираат