.

.

FD60 Миленичиња Куче Јака LED Светлината-емитирачки јаки Запалени Куче Јаки USB rechagerable бесплатен превозот

FD60 Миленичиња Куче Јака LED Светлината-емитирачки јаки Запалени Куче Јаки USB rechagerable бесплатен превозот

Оценка на посетителот:

DEN 402.00 -30 %
DEN 573.60
Залиха
Достапно за нарачка


D60 LED Миленичиња Куче Јака _ Батеријата верзија & USB Полнење
НОВИ Пристигнување во Декември,2016 година. производот е погоден за темна околина или за прошетка на кучето во текот на ноќта , отворено и домашно милениче движење низ светла оптички влакна светлина, од предупредување , додека изразување на индивидуалноста , моден дизајн мода , ден или ноќ, кога ќе го вклучите и исклучите светлото емитуваат функција се погодни за домашно милениче користат Пакет содржи : Батерија Верзија Пакет : 1x Милениче Led Безбедност Светлина Јака USB chargerable верзија пакет : 1x Милениче Led Безбедност Светлина Јака + полнење преку USB кабел Реална слика Нова Надградба на USB Rechargebale Верзија јака.
Повратни информации политика :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Увоз & Царина :
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се
одговорен за царински давачки. Ако сакате да знаете повеќе за попуст, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако ќе се направи исплата. батеријата може да се заменливи , погодност продавници или супермаркети се достапни 2). Тоа е многу Погодно , Економски и заштита на животната средина.
Превозот :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да ја плати
за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние може да ги поддржи пад на превозот.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да обезбеди
со најдобри услуги на клиентите. Така што остатокот може да се уверам во квалитетот на нашите производи. За нас :
Производи : Сите наши производи се користи Еко-пријателски и безбедно материјали, и ние имаме строга контрола на квалитетот постапка.Можете да ги споделите со нас вашата e-mail и ние ќе ви испратиме образец за референца.Ние имаме многу препродавачи прават овој начин. Можете да ја полните милениче поводник, кога тоа е powere off.
· Прилагодено Направи/OEM : Ние сме фабриката, па OEM/Custom направи е добредојден.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори.
За бесплатен превозот, објектот ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната,
тоа ќе пристигне во повеќето земји во рок од 10-25 работни дена.Shinning во мракот не само што го прави вашиот прекрасна милениче уникатен, но, исто така одличен начин да се обезбеди и вас и вашето домашно милениче безбедност.
Се Враќа & Наплата :
За замена, ве молиме вратете објектот за да ни во неговата оригинална состојба и
укажуваат на она што би сакал да се разменат за.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни
со нашите предмети и услуги.
·Производство на многу видови на домашни производи, како што се пет облека, пет превозници, пет додатоци, пет јаки и така натаму. Ние и Ветуваме дека не се стави било Реклами или фактура во вашиот пакет.
Купувачите ќе биде одговорен за сите поштенски трошоци на размена.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки
поради разликите во царинската расчистување пати во одделни земји,
кој може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан.
Купувачите ќе биде одговорен за сите ре-турнеја надомест и/или redelivery трошоци
ако пакети не се тврди во вашиот поштата и потоа
се врати за нас.
· Попуст : Голема цел од голем попуст, па ако го купите голема количина, ние може да ви понуди многу конкурентна цена.

Карактеристики на предлогот

Големина:
S battery Version, M battery Version, L battery Version, XL battery Version, S USB rechagerable, M USB rechagerable, L USB rechagerable, XL USB rechagerable
Тип:
Кучиња
Функција:
Светла
Бренд Име:
Dogbaby
Материјал:
Најлон
Тип:
Јаки
Јака Тип:
Основни Јаки
Сезоната:
Сите Сезони
Шема:
Леопард
Куче Подигнат Тип:
Никој
Куче Поводник Тип:
Никој

Купувачи како што избираат