.

.

ВРЕМЕТО БРЗИНИ СИНЏИР ВОДИЧИ TENSIONER КОМПЛЕТ 2.2 MK7 ЗА CITROEN РЕЛЕ ПЕЖО БОКСЕР TTC2.2

ВРЕМЕТО БРЗИНИ СИНЏИР ВОДИЧИ TENSIONER КОМПЛЕТ 2.2 MK7 ЗА CITROEN РЕЛЕ ПЕЖО БОКСЕР TTC2.2

Оценка на посетителот:

DEN 5040.00
Залиха
Достапно за нарачка


Забелешка 1
За Промет На Големо Клиенти .
Ние сме Големи странско трговско друштво , има многу продавници на Alibaba,e Bay и Амазон ! Porudct Квалитетот е совршен !
Странство магацини во САД ,велика БРИТАНИЈА ,Германија и чешка , имаат посебни превозот метод без даноци. Повеќе детали , ве молиме оставете ме пораки
Забелешка 2
Бразил / Agentina Купувачите треба да им понуди на CPF Број или CUIT Број при изборот на e-Пакет или Изразат Испорака.
Забелешка 3
Ако знаете царинските политики во вашата земја , ве молиме оставете порака за декларација на вредност.
Забелешка 4
Она што е Продавачот за Испорака Метод ?
(За Русија , тоа е CDEK Русија Линија Превозот
За Европските Земји , тоа е Европа Specail Линија , Без ДАНОК , Обично трае 15 дена да дестинација. Тоа, исто така, може да се e Packet повремено.)
Забелешка 5
Некои земји имаат многу строги тарифни политики. На пример : Јужна Африка, Бразил, Аргентина, итн., бараат од клиентите да ги плати своите тарифи. ВРЕМЕТО БРЗИНИ СИНЏИР ВОДИЧИ TENSIONER КОМПЛЕТ 2.2 MK7 ЗА CITROEN РЕЛЕ ПЕЖО БОКСЕР ЗАБЕЛЕШКА : пакетот вклучува ВРЕМЕТО СИНЏИР за ПОЛНЕЊЕ и БРЗИНИ СИНЏИР ВОДИЧИ TENSIONER I. Акции, Превозот и Гаранција јас tems во Парк Превозот Веднаш Непобедлива Цена Квалитет Гаранција : 24 Месеци II. ОЕМ Дел Број
за ФОРД : TTC2.2 III. Компатибилност
за FORD TRANSIT 2.2 FWD MK7 2006 - 2014 / MK8 2014 ГОДИНА НА
за CITROEN РЕЛЕ 2.2 FWD 2006 ГОДИНА НА
за FIAT DUCATO 2.2 FWD 2006 ГОДИНА за ПЕЖО БОКСЕР 2.2 FWD 2006 ГОДИНА НА
IV. Превозот Политики : ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме, телефонски број и детален адреса по ставање на наредби. Препорачана превозот, стандард на превозот и економија превозот се предвидени за вас. Вашата детална адреса ќе се олесни ни да го проверете времето за испорака, и да помогне couriers да се испраќање на вашите нарачки брзо и сигурно во вашата земја. V. Важно : ве Молиме да ни остават позитивен повратните информации и ние ќе го цениме многу, откако ќе го потврдите вашата цел во задоволителни услови. Вашата позитивни повратни информации ќе ни ги охрабри да се обезбеди поповолна објекти и услуги во иднина. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, кога се соочуваат со проблеми со предмети, и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. Комуникацијата е клучот, и ние би сакале да комуницираме со нашите клиенти и да се поправи нешто во ред. Квалитетот на деловите е многу добар,производот е исто како слика што се наведени. Ние нудиме гаранција 2 години. Ако не сте сигурни дали овој дел може да се вклопат за вашиот автомобил или било какви дополнителни прашања ве молиме слободно да ги споделите со нас.

Карактеристики на предлогот

Објектот Дијаметар:
0inch
Година:
TTC2.2, 100733 ВРЕМЕТО СИНЏИР КОМПЛЕТ & БРЗИНИ СИНЏИР ВОДИЧИ TENSIONER
Име На Модел:
TTC2.2, 100733 ВРЕМЕТО СИНЏИР КОМПЛЕТ & БРЗИНИ СИНЏИР ВОДИЧИ TENSIONER
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
ЗА ПЕЖО БОКСЕР FIAT DUCATO CITROEN РЕЛЕ ФОРД ТРАНЗИТ
Зафатнина:
ЗА ПЕЖО БОКСЕР FIAT DUCATO CITROEN РЕЛЕ ФОРД ТРАНЗИТ
Специјални Функции:
TTC2.2, 100733 ВРЕМЕТО СИНЏИР КОМПЛЕТ & БРЗИНИ СИНЏИР ВОДИЧИ TENSIONER
Бренд Име:
NSGMXT
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
0kg
Тип На Објект:
ВРЕМЕТО БРЗИНИ СИНЏИР ВОДИЧИ TENSIONER КОМПЛЕТ
ОЕМ БР. 1:
TTC2.2
Тип:
CVVT

Купувачи како што избираат