.

.

10pcs Шарм потковица среќа детелина 18*15mm Тибетската Сребро Позлатен Приврзоци Антички Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски

10pcs Шарм потковица среќа детелина 18*15mm Тибетската Сребро Позлатен Приврзоци Антички Накит Одлуки DIY рачно

Оценка на посетителот:

DEN 82.00 -10 %
DEN 90.72
Залиха
Достапно за нарачка

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере. Драги пријатели, Welcom да ,ако ова е вашиот прв пат да ја посетите нашата продавница,ве Молиме прочитајте ги следниве информации пред да го поставите цел,ви благодарам.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
si xiang
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Други
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
детелина

Купувачи како што избираат