.

.

За samsung S7 работ двоен слој пластични + tpu оклоп случај за samsung галакси s7 работ случаи G9350 шок доказ гума опфаќа capa >)

За samsung S7 работ двоен слој пластични + tpu оклоп случај за samsung галакси s7 работ случаи G9350 шок доказ

Оценка на посетителот:

DEN 249.00 -21 %
DEN 315.36
Залиха
Достапно за нарачка

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
За samsung S7 работ двоен слој пластични + tpu оклоп случај за samsung галакси s7 работ случаи G9350 шок доказ гума опфаќа capa >)

Карактеристики на предлогот

Материјал:
За Галакси S7 работ
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S7 работ
Големина:
for sansung samsun sumsung sumsang galaxie samsun galaksi gelaksi case
Карактеристики:
За Samsung Галакси S7 Работ за sansung samsun sumsung sumsang
дизајн:
Обична,Мат,Апстракт
Обликот:
За Samsung телефон coque торба За samsung S7 работ двоен слој на течен
Материјал:
За Samsung торба coque телефон пластични + tpu оклоп симпатична телефон
Инсталација:
За Samsung телефон carcaso случај на случај за samsung галакси s7 ќелија
Тип:
За Галакси s7 работ телефон celular покрие работ случаи G9350 шок доказ
Димензии:
За Галакси s7 работ торба carcaso покрие гума опфаќа capa >) coque
Број На Модел На:
Мобилен Телефон coque capa capinha kryty Залив Торба Mobil Мобилни Phon movil
feature1:
telefonen ghuthan guthain телефон puhelin puhelimen puhelimeen
feature2:
schelp omhulsel concha carapaca skal guscio став по прелива bollmann) телефон

Купувачи како што избираат