.

.

Ноќта на вештерките ФЕНЕР ТИКВА Смешно Новина Печатени Mens Мажите Т Кошула Т-маица година Нови Кратко Sleeve O Вратот Памук Tshirt Tee

Ноќта на вештерките ФЕНЕР ТИКВА Смешно Новина Печатени Mens Мажите Т Кошула Т-маица година Нови Кратко

Оценка на посетителот:

DEN 531.00 -35 %
DEN 817.44
Залиха
Достапно за нарачка

Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Понекогаш треба повеќе од неколку денови, особено во текот на максималните периоди на работа поради вашата локална клиент царинење.
Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат објект од денот таа е примена. Ако сте ги добиле вашите задоволни објект, не pls ми даде 100% совршен "Пет Ѕвезди" оценки за нашите производи и услуги. Се Враќа & Наплата Политика
1.2
100
44
69
L
42
18.5
72
XL
44
19. Можете да добие целосна наплата откако ќе го добиете вашиот врати објектот. Ако не сте сигурни за вашата големина, ве молиме контактирајте со нас за предлози. Ве молиме изберете ја вашата соодветна големина според големината на табелата и меѓународни големина на конверзија пред поставување на својата цел. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и прибор и ќе ја плати се врати превозот надомест.7
124
54
78
1 инч = 2. Реконструкцијата се достапни само за неисправни производи и мора да ни даде специфична причина за нашите неисправни производи. Овие надоместоци не се дополнителни превозот обвиненија. Време на испорака & Track Број :
а) Воздух Mail : 15-30 дена
Превозот Метод Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Кина Пост Воздух Mail
Песната Нема Број
Yes
Сад
10-20 дена, MAX 30 дена
10-20 дена, MAX 30 дена
Австралија, Канада, Велика Британија
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
Франција, Германија, Шпанија, Источна Европа
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
Русија, Бразил
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
Јужна Америка
25-45 работни дена, MAX 50 дена
25-45 работни дена, MAX 50 дена Друга земја 20-45 работни дена, MAX 50 дена 20-45 работни дена, MAX 50 дена
б) ЕМС : Нормално 7-10 работни дена
в) DHL : Нормално 5-8 дена
6. Ако имате било какви прашања во врска со плаќање, pls контактирајте со нас преку e-mail или trademanager. Ако не сте добиле објект по време на испорака, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager за решавање. Превозот и Поштенски
1. Објектот ќе биде испратен во рок од 1-5 дена, главно, преку Кина Пост Воздух Mail по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Повратни информации и Комуникација
1. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради undeliverable погрешна адреса. Царинските такси, нормално, обвинет од страна на превозот компанија или наплатените кога ќе ги собереш на објектот до. Постојат пријави се на купувачот?s одговорност. Јас ќе бидам прифатена. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 работни дена, неплатени спорот ќе биде поднесена до aliexpress за кои не се плаќа понудувачи.5
76
XXXL
49
21. Сите големина е само за референца, и 1 - 3 cm грешка треба да биде прифатлив.
Големина На Табелата И Меѓународниот Големина Конверзија
Големина На Табелата
Ознака Големина
Единица : инчен
Единица : cm
Градите
Рамо
Должина
Градите
Рамо
Должина
S
37
16. Објект На Екранот
Плаќања
1.5
26
94
42
66
М
39
17. Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена или превозот цена. Карактеристики & Белешки
1
Адвокатско Мажите Т Кошула Tshirt Мода 2016 Година Нови Кратко Sleeve O Вратот маица Блузи Tee
2
100% Сосема нов и висок квалитет
3
Тоа е прилично удобно
4
Модерен и либерални
5
Одличен подарок за вашиот љубовник или себе си
Ве молиме имајте во предвид :
Сликите се само примероци за референца.

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Кратко Sleeve
Стил:
Новина
Бренд Име:
ODDKING
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
DX-9087
Јака форма:
Маици
Sleeve:
Кратко Sleeve
Дали капа:
Не поврзување капа
Дебелина:
Обичните
Погоден Сезона:
Пролет, Лето, Есен
ткаенина име:
Памук
Главната ткаенина состав:
Памук
Содржината на главната ткаенина состав:
100 (%)

Купувачи како што избираат