.

.

100pcs/многу Животната средина Chevron Шарени Хартија за Пиење Цевчиња за Деца Роденден, Свадба Декоративни Партија Настан Материјали

100pcs/многу Животната средина Chevron Шарени Хартија за Пиење Цевчиња за Деца Роденден, Свадба Декоративни

Оценка на посетителот:

DEN 237.00 -6 %
DEN 251.52
Залиха
Достапно за нарачка


100pcs/многу Животната средина Chevron Шарени Хартија за Пиење Цевчиња се меша за Деца Роденден, Свадба Декоративни Партија Настан Обезбедува Детали : 100% Сосема Нов И Висок квалитет
Materal : хартија
Боја : Како на сликата
Пакет се вклучени :
1 x 100pcs хартија слама Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме! 100% Сосема Нов, Pls љубезно чекаат трпеливо , Ако има било какви предлози или прашања, pls се чувствуваат слободни да не контактирате , Многу ви благодариме. Сите ние искрено се надеваме дека сте задоволни секој ден!

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
FGHGF
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Цевчиња
Број На Модел На:
-
Шема:
Шарени,Полна Боја
Повод:
Роденден,Свадба & Ангажирање,Назад На Училиште,Забава,Свадба,Нова Година,Годишнина,Велигден,Денот на Вљубените,Дипломирањето,ноќта на Вештерките,Божиќ
Хартија цевчиња боја:
Шарени
дизајн:
шарени хартија цевчиња
Функција:
пиење слама
Материјал:
Храна Одделение Белена Хартија
Стил:
Креативни Цевчиња

Купувачи како што избираат