.

.

2017 Домот Бохемски Гроздобер Пердув Earring Лето Стил Злато Студ Earring Додатоци За Жени GLE5441Y

2017 Домот Бохемски Гроздобер Пердув Earring Лето Стил Злато Студ Earring Додатоци За Жени GLE5441Y

Оценка на посетителот:

DEN 1041.00 -30 %
DEN 1487.52
Залиха
Достапно за нарачка


2017 Домот Бохемски Гроздобер Пердув Earring Лето Стил Злато Студ Earring Додатоци За Жени GLE5441 Y
Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контактирајте со нас веднаш ,така што имаме
шанса да се реши проблемот за вас . Ви благодариме .
1. Квалитетот проблем : ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени со цел ,да се земе јасни Фотографии за неисправни производи и
испрати до нас. ние ќе го организира наплата или замена по проверка .
2. Други причини : За друга причина ,не ви се допаѓа или не сакате ,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако си ја примил нарачката .
Бидете сигурни дека чувајте го во оригинална услови.И се обврзуваат превозот цена од себе .Ние ќе рефундирање или да направи размена по примена на
врати објектот .
1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ups-от или Хонгконг Пост/Кина Пост, т тој превозот начин ќе зависи
на вкупните трошоци.
2.Internatial парцела обично треба 2-3 дена да го покаже информации во web откако ќе ја испратите можете да следење на број.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$4.56
$3.89
$5.62
$9.37
$5.15
$8.36
wy-приклучок-крај

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YAN МЕИ
Обликотшема:
Пердув
Број На Модел На:
GLE5441Y
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
earring големина:
10*2 СМ
Earring тежина:
21 g/парови
Камен:
ААА Кубни Циркони Дијамант
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија
накит квалитет:
AAAAA Врвот одделение
Пол:
Жените
Функција:
Олово,Никел и Кадмиум Слободни
Место на Потекло:
Жеџијанг ,Кина (Копно)
Метали Тип:
Бело Злато
Парична казна или Моден:
Моден

Купувачи како што избираат