.

.

Smart Екран на Допир Ultrathin Јасно TPU Флексибилни Мека Двојно Покрие Случај За Apple iPhone 6 6S Плус 5 5S 5E 360 степени Телефон Случаи

Smart Екран на Допир Ultrathin Јасно TPU Флексибилни Мека Двојно Покрие Случај За Apple iPhone 6 6S Плус 5

Оценка на посетителот:

DEN 188.00 -21 %
DEN 238.08
Залиха
Достапно за нарачка

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Smart Екран на Допир Ultrathin Јасно TPU Флексибилни Мека Двојно Покрие Случај За Apple i Phone 6 6 S Плус 5 5 S 5 E 360 степени Телефон Случаи

Карактеристики на предлогот

Материјал:
За iphone 5 5s SE, За iphone 6 6s, За iphone 6 Плус
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Големина:
For ipone iphon ihone ifon aifon i phone phone accessories handy case
Карактеристики:
За iPhone iPhone 5 5S SE За ipone iphon ihone ifon aifon јас
дизајн:
Апстракт,Животно,Симпатична
Обликот:
За iPhone торба мобилен телефон Smart Екран на Допир Ultrathin ајакс
Материјал:
За iPhone телефон додаток торба Јасно TPU Флексибилни Мека capa
Инсталација:
За iPhone случај capa покрие Двојно Покрие Случај За Apple celular capa
Тип:
За iphone 5 5S SE покрие школка случај iPhone 6 6S Плус 5 5S оклоп
Димензии:
За iphone 5 5S SE торба carcaso торба 5E 360 степени Телефон Случаи
Број На Модел На:
Мобилен Телефон coque capa capinha kryty Залив Торба Mobil Мобилни Phon movil
feature1:
telefonen ghuthan guthain телефон puhelin puhelimen puhelimeen
feature2:
schelp omhulsel concha carapaca skal guscio став по прелива bollmann) телефон

Купувачи како што избираат