.

.

Wotefusi Предни Сопирачки Дискови За Јамаха 2006 07 08 09 10 11 12 2013 FZ1 FZ1-S FAZER 2004 2005 2006 YZF R1 Злато Balck [PA413-PA414]

Wotefusi Предни Сопирачки Дискови За Јамаха 2006 07 08 09 10 11 12 2013 FZ1 FZ1-S FAZER 2004 2005 2006 YZF

Оценка на посетителот:

DEN 5954.00 -9 %
DEN 6543.36
Залиха
Достапно за нарачка


Надворешниот дијаметар : 320mm / 12.6"
Внатрешен дијаметар : 132mm / 5.2"
Топ дијаметар : 150mm / 5.9"
Fitment :
За Јамаха
2006-2013 FZ1
2006-2013 FZ1-S FAZER
2004-2006 YZF R1
Пакет се вклучени :
1 Пар x Сопирачки Дискови
Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : - Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. - Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Превозот Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе обично испратите објекти во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите царинската најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 14 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштети или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на трошоците ако штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации ја остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.

Карактеристики на предлогот

боја:
Злато, Црна
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
За YZF R1
Специјални Функции:
сопирачки дискови
Бренд Име:
Wotefusi

Купувачи како што избираат