.

.

1:64 легура градежните возила,висока симулација товар камион,Inertial taxiing играчки,децата образовни играчка,бесплатен превозот

1:64 легура градежните возила,висока симулација товар камион,Inertial taxiing играчки,децата образовни играчка,бесплатен

Оценка на посетителот:

DEN 364.00 -5 %
DEN 383.52
Залиха
Достапно за нарачка

[Име ] : 1 : 64 легура автомобил [Size] : 15 cm*6cm*4cm Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] : Жолта & White & Жолта [Употреба] : Нема Батеријата Боја испратени по случаен избор, ви благодарам, посебно на големо, ве молиме поддршка разбирање! Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа

Карактеристики на предлогот

Карактеристики:
Diecast,Модел,DIY,Мини
Број На Модел На:
0627242
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
не се јадат
Материјал:
Метал
Брод/Поморски Брод:
Други
Тип:
Автомобил
Скала:
1
Карактеристики:
Diecast,Образовни,
Возраст Опсег:
3 години>> 3 години
За Возило Тип:
Автомобил

Купувачи како што избираат