.

.

Kimi не Na wa Вашето Име Унисекс Schoolbag Момчиња Девојчиња Tachibana Таки Miyamizu Mitsuha Прашка Пакет Bookbag Crossbody Торби за на Училиште

Kimi не Na wa Вашето Име Унисекс Schoolbag Момчиња Девојчиња Tachibana Таки Miyamizu Mitsuha Прашка Пакет Bookbag

Оценка на посетителот:

DEN 1209.00 -16 %
DEN 1439.52
Залиха
Достапно за нарачка


Kimi не Na wa Вашето Име Унисекс Schoolbag Момчиња Девојчиња Tachibana Таки Miyamizu Mitsuha Прашка Пакет Bookbag Crossbody Торби за на Училиште

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Чанти
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Декорација:
Цртан Филм Печатење
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Главен Материјал:
Платно
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Цртан филм
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
Kimi не Na wa Cosplay Торба
Обликот:
Satchels
Бренд Име:
VVAOZU
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој

Купувачи како што избираат