.

.

GZ 925 Sterling Silver Јаже Прстен anillos Круг S925 Тајландски Сребрени Прстени за жените Накит Машки Мажите Голема Големина

GZ 925 Sterling Silver Јаже Прстен anillos Круг S925 Тајландски Сребрени Прстени за жените Накит Машки Мажите

Оценка на посетителот:

DEN 753.00 -40 %
DEN 1255.20
Залиха
Достапно за нарачка


Производи Покаже : печат : S925. ГОЛЕМИНА на бисер за 6mm што е проценти од сребро ? повеќе потоа 92.5%
Вистински фотографии :

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.25, 7.75, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.25, 10.75
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
925 фунта сребрен прстен
Материјал:
Метал
Површината Ширина:
6mm
Обликотшема:
Крстот
Бренд Име:
FNJ
Метали Тип:
925 Sterling silver
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Тежина:
околу 6g
големина на камен за:
mm
совет:
925-sterling-сребро-прстени
Стил:
панк прстен
прстен:
прстени за жени
Име:
GZ
Стил 2:
ангажирање прстен
Стилот 3:
свадба прстени
Стилот 4:
925 sterling silver прстени за жени
Стилот 5:
sterling silver прстени

Купувачи како што избираат