.

.

Ји Zhan Tarantula X6 3PCS 7.4 V 1200mAh за Батеријата и Полначот H16 MJX X101 WLtoys V666 батеријата Четири Оска Авиони Делови

Ји Zhan Tarantula X6 3PCS 7.4 V 1200mAh за Батеријата и Полначот H16 MJX X101 WLtoys V666 батеријата Четири

Оценка на посетителот:

DEN 1359.00 -5 %
DEN 1430.40
Залиха
Достапно за нарачка

Ји Zhan Tarantula X6 3 PCS 7.4 V 1200m Ah за Батеријата и Полначот H16 MJX X101 WLtoys V666 Четири Оска Авиони Делови Пакетот вклучува : 3 PCS литиум батерија 1 PCS конверзија линија 1 PCS полначот 1 PCS Европски колосек конверзија глава

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
Tarantula X6 H16 MJX X101 WLtoys V666 батеријата
Материјал:
Композитен Материјал
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Батеријата
Технички параметри:
KV1100

Купувачи како што избираат