.

.

Гитара Звучна Дупка Декорација Дрво Акустична Гитара Soundhole Rosette Пломба 10 Компјутери Гитара Делови Додатоци

Гитара Звучна Дупка Декорација Дрво Акустична Гитара Soundhole Rosette Пломба 10 Компјутери Гитара Делови Додатоци

Оценка на посетителот:

DEN 1064.00 -30 %
DEN 1520.16
Залиха
Достапно за нарачка


започнете
крајот
Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Бејтс Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви даде некои ветувања.
1. Откако ќе го испрати пакетот и бидете сигурни дека за да не се нашите пакети, ние ќе ви ги даде сите наплата. Дури и ако испораката истек на време, ние се уште може да наплата со вас paypal сметка, така што навистина продавница тука без да се грижиш за губење на пари.
2. Ако производот што го добив имате било какви проблеми , ве молиме пишете ни e-mail или да ни остави порака пред да се даде спор, ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот.
Ве молиме остатокот увери за да се продавница во нашиот Бејтс Music store и уживајте!!!
1. Вашите пари се плаќа за Aliexpress.com, откако ќе ја прими стоката, Aliexpress.com ќе даде пари на нашата сметка .И ако ние се согласуваме да се врати парите е Aliexpress даде тоа за вас, премногу. Значи, ова е безбедно ЗАЧУВАМ УСЛУГА.
2. Можете да го направите уплатата за вашата нарачка од страна на Кредитна Картичка, Пари Booker, Пари Грам, Банката T/T, Western Union, итн.
1.Бродот време зависи од купувачот царинење време или други фактори како времето или местото на дестинација.Ако сте виделе на пакет пристигна на вашето место, можете да проверите со царинските или локалните поштата, па можете да добиете на стоки наскоро.
2.Нормално време на испорака со различни изразат компанија.
EMS : Проценето време на испорака 5-10 работни денови
Кина пост воздух mail : Проценето време на испорака 15-45 работа дена
e Packet : Проценето време на испорака 5-10 работни денови,и бродот на НАС само
Posti Финска : Проценето време на испорака 10-30 работни денови, и бродот на руската Федерација и Белорусија само.
Ali Express Стандард за испорака : Проценето време на испорака 15-45 работа дена
Хонг Конг Пост Воздух Mail : Проценето време на испорака 15-45 работа дена
Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.
1.Доколку ви се допаѓа нашата предмети , ве молиме да ни даде Пет ѕвездички на повратни информации, и нека другите уживаат во тоа премногу.
2. Вашето мислење е многу важен за нас , доколку сте незадоволни со тоа , ве молиме контактирајте ме првиот наместо да се даваат негативни повратни информации, и на овој начин можеме да се справиме со тоа поефективни.
3. Ние ќе им даде пет започнете повратни информации за секој убаво купувачот премногу.
4.Ве молиме да ни ме преку "МОЈОТ ПОРАКИ" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашата оглас или вашето купување.
Ние сме Бејтс Музика, ние сме професионални за музички инструмент, и ние ќе ги подобриме нашите производи и услугата за да биде подобро. Сите ние сакаме е да уживаат со музиката и нашите инструменти.
Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака преку Контакт Сега. Нашиот одговор треба да ви стигне во 12 часот.

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
Гитара Делови
Бренд Име:
MUKU
Тип:
soundhole rosette

Купувачи како што избираат