.

.

Трговија на големо /мало,бесплатен превозот, 5-10.5 cm Транспарентен/злато плоштадот/ круг месечината торта фах месечината торта пакување кутија 95-100pcs

Трговија на големо /мало,бесплатен превозот, 5-10.5 cm Транспарентен/злато плоштадот/ круг месечината торта

Оценка на посетителот:

DEN 756.00 -30 %
DEN 1080.00
Залиха
Достапно за нарачка

5 СМ дијаметар од околу 6.0 CM * Ширина 8.5 СМ * Висок 2.5 * дното дијаметар 5 CM 75g Спецификации Должина 7 CM * Ширина 7 CM * Висок 2.5 cm Висока 2.5 CM надворешен дијаметар од околу 6.7 СМ висок 3.5 CM Tori дијаметар 6 * дното дијаметар 5.0 CM * Висок 2.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.0 СМ [] Може да се стави за мали торта колачи, торти и други мали Вест поинт, супер симпатична Австрија 【Пакување】 95-100 / пакетот (машина поени неизбежно грешка, умот Шен шут, не се пополни)
Надворешен дијаметар е 13.4 СМ висок 63g Спецификации : Должина 6.0 CM под калибар од околу 6.0 внатрешен дијаметар е калибар 8.5 Дијаметар 7.5 CM под калибар од околу 6.5 CM околу 2.5 надворешниот дијаметар од околу 6.5 Дното дијаметар 6.0 CM висока 2.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост/ UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне.0 CM висока 3.5 CM дијаметар од околу 7.5 CM надворешниот дијаметар од околу 8.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.5 cm Дното дијаметар 11.0 【Име】 транспарентен круг грижа 【Спецификација】 6. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
.4 CM може да бидат вчитани на околу 5.5 CM Tori дијаметар 5.5 надворешниот дијаметар од околу 7.
*Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.5 СМ * Ширина 6.0 * дното дијаметар 7.3 CM месечината торта 80g Спецификации : Должина 8.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.3 CM дното дијаметар 4.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.0 CM дијаметар од околу 7.0 cm
Висок Квалитет ,Фабрика Цена !!! pls кликнете мојата продавница веб-страница :
Функција :
Бренд : 100% нови
*За попуст : ако цел повеќе од 8pcs, pls контактирајте со нас пред да платите, ние ќе ви ги даде попуст!!!
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост, обично Под 2 KG испратите кина пост, повеќе од 2 КГ од UPS-от/DHL/.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.0 надворешниот дијаметар од околу 8.
Белешки
* Микс цел добредојдени.Име : Плоштадот фах 50g Спецификации : 6 * 6cm дебели 18 C Внатрешен дијаметар 5.8 CM Спецификација : 8.

Карактеристики на предлогот

боја:
50g 67mm, 50g бела, 63g бела, 63g75mm
Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
g
Бренд Име:
houguanglan
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
Непристојни Слика:
No

Купувачи како што избираат