.

.

bga reballing алатка Вакуум вшмукување пенкало FFQ939,bga морон

bga reballing алатка Вакуум вшмукување пенкало FFQ939,bga морон

Оценка на посетителот:

DEN 96.00
Залиха
Достапно за нарачка


Трговија на ГОЛЕМО 939 Вакуум Вшмукување Пен ги Собереш Пен
брза испорака
Вовед : во Овој вакуум цицање пенкало е идеална алатка за да ги собереш на електронски компоненти. Се одликува со вграден-во ултра-мали вакуум пумпа, нема потреба од било слама или кабелот за напојување. Што повеќе, тоа е лесно да се носат, кои ви даваат силна и стабилна вшмукување способност. Пенкало-тип на дизајн ви овозможува да го одржи удобно, а вие само треба да стиснете тоа за момент, вакуум ќе се формира. Со овој вакуум цицање пенкало, електронски компоненти и мали производи лесно можат да бидат вовлечени нагоре. Со лесно ракување за едноставен дизајн, овој вакуум цицање пенкало е добар помошник за работа. Севкупно, дека не треба да се пропушти оваа сигурен вакуум цицање пенкало! Карактеристики : 1. Вграден-во ултра-мали вакуум пумпа, нема потреба од било слама или кабелот за напојување, лесен за употреба во секое време 2. Рачна работа, обезбедување на силна и стабилна вшмукување 3. Тоа е посебна алатка која е идеална за заварување чип кондензатори, отпорници и други чипови 4. Квалитетот на производот е стабилен и сигурен и добро примени од страна на корисниците 5. Светло, лесен за носење, лесно да се биде вметната во џеб 6. Лесен за употреба и тоа е добар избор Спецификации : 1. Тежина : 0.78 мл / 22g 2. Должина : 2.86" / 7.27 cm 3. Дијаметар : 0.5" / 1.26 cm

Карактеристики на предлогот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
FFQ939

Купувачи како што избираат