.

.

Универзална Висок Квалитет 4.0 канал LM1036 Тон Одбор Preamp Мајка Одбор Волумен Treble Бас Amplifie Лесно Да се Инсталира

Универзална Висок Квалитет 4.0 канал LM1036 Тон Одбор Preamp Мајка Одбор Волумен Treble Бас Amplifie Лесно

Оценка на посетителот:

DEN 578.40
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики :
1 : Користење на два КОМПЈУТЕРИ LM1036 составен од 4-канал на ѕвонење одбор .
2 : Влез и излез спојка кондензатори : користење на не-поларните треска capacitor ,
3 : Напојување филтер capacitor : Два КОМПЈУТЕРИ 4200uf голем капацитет кондензатори .
4 : 2.5 mm plug-in терминали, кои се користат за влезни и излезни терминали .
5 : Табла со волумен - treble - бас прилагодување
параметарот :
Оперативен напон : DC 12-24 V
Размена на 10-16v
Одбор големина : 100mm * 50mm
Резервни обврски :
1, Нашата посветеност кон продажба на стоки 100% интегритет на квалитет, ако имате било какви прашања за производи, ве молиме контактирајте не директно,
нашата суштина 24-часовна онлајн сервисот за трпеливо ќе ти одговорам!
2, Ако не сте задоволни со нашите производи, вие може да побарате враќање на пари или размена.
Ние активно ќе ги координира и процесот на вашето барање. Ако производот не работи, ние ќе целосна наплата.
Но, бараат купувачот да го вратите производот од страна на напредни товар, ние ќе рефундирање на товарни ќе плаќаат по добивање и потврдување на производот статус.
На знак :
Ве молиме врши проверка пред да потпишете за да го проверите бројот на делови недостатоци или разлики, итн.;
Ако е така, ве молиме контактирајте со нас на contact details (детали за изречни наредби.

Карактеристики на предлогот

Канали:
4
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
LM1036
Бренд Име:
kaolanhon
Максимална Моќност По Канал:
10W
Тип:
Дома Засилувач

Купувачи како што избираат