.

.

Сребрени влакна ткаенини од влажни гас апсорпција

Сребрени влакна ткаенини од влажни гас апсорпција

Оценка на посетителот:

DEN 1372.80
Залиха
Достапно за нарачка

Бамбус влакна сребрени влакна мешавина ткаенини YSILVER78#
Материјал : 100% сребрени влакна Ширина : 160cm Тежина : 129g/метар квадратен Предиво грофот : 40 D Боја : сребрена
Функција : Заштита од Радијација се Користи за : облека
Answer : ___________________________ Note : производот е 160 см, со ширина од 1 квадратни метри е приближно еднаков на 0.625 m

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
БЛОК EMF
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Металик Ткаенина
Ширина:
160cm
Велур Ткаенина Тип:
.
Функција:
Зрачење-Отпорен На
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Стил:
bamboo60%silver40%
Шема:
bamboo60%silver40%
Тип:
.
Материјал:
bamboo60%silver40%
Плетени Тип:
.
Ткаенина модел:
YSILVER78#
Ширина:
160cm
Тежина:
129g/метри
боја:
Сребро.
fuction:
заштита од радијација
користат за:
облека

Купувачи како што избираат