.

.

YACKALASI 14 Yds Мека Tulle Rayon Везови Appliqued Чипка Намали DIY Облека, Додатоци Бесплатен превозот 1.5 cm

YACKALASI 14 Yds Мека Tulle Rayon Везови Appliqued Чипка Намали DIY Облека, Додатоци Бесплатен превозот 1.5

Оценка на посетителот:

DEN 418.00 -15 %
DEN 492.00
Залиха
Достапно за нарачка


Ве Молиме Да Се Напомене :
Сите Yardage Чипка/Ткаенини, Има Намалување Од 3%-5% Во Производство
И Тоа Е се Мери со Рака,
Па Ве Молиме Да Се Овозможи/Ја Прифати Вашата Цел Со 5% Повеќе Или Помалку Количина.
Се Надевам Дека Ќе Се Разбере Sistuation.Ви благодариме

Карактеристики на предлогот

боја:
Млечно бела
Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
1.5cm
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Мека Tulle Rayon Везови Appliqued Чипка Намали DIY Облека Accessorie
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Бренд Име:
Yackalasi
Материјал:
Rayon / Најлон
Мека Tulle Rayon Везови Appliqued La:
Мека Tulle Rayon Везови Appliqued Чипка Намали DIY Облека Accessorie

Купувачи како што избираат