.

.

коњ сјајна среќа сребро позлатен Ѓердан Нови Продажба сребро ѓердани & приврзоци /UETARBIU LIIBMDHU

коњ сјајна среќа сребро позлатен Ѓердан Нови Продажба сребро ѓердани & приврзоци /UETARBIU LIIBMDHU

Оценка на посетителот:

DEN 57.00 -25 %
DEN 75.84
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 1.7*2.8 Тежина : 4.7 g

Карактеристики на предлогот

Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
сребро позлатен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Никој
Должина:
about 18 inch
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
AN342
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
ЗА ИНЧЕН
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
кодот:
AN342
BRTLZIJB:
VAHVJRBCBVZLOLQA

Купувачи како што избираат