.

.

2xl плус голема големина panty жените пролет, есен 2017 feminina помине мушка нови црно бела чипка се Водат legging женски панталони A2401

2xl плус голема големина panty жените пролет, есен 2017 feminina помине мушка нови црно бела чипка се Водат

Оценка на посетителот:

DEN 820.00 -10 %
DEN 911.04
Залиха
Достапно за нарачка


Ве молиме да се споредат детали големини подолу со твое пред да ја купите!! Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
qingerant
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Средината
Должина:
Calf-Length Pants
Одговара Тип:
Слаби
Материјал:
Памук,Полиестер
Панталона Стил:
Молив Панталони
Затворање Тип:
Еластичен Појас

Купувачи како што избираат