.

.

1Pcs Памучна Крпа 235 * 100cm / 92*39 инчен DIY Ткаенини За рачно изработени Постелнина Лист / Облека / Кукла

1Pcs Памучна Крпа 235 * 100cm / 92*39 инчен DIY Ткаенини За рачно изработени Постелнина Лист / Облека

Оценка на посетителот:

DEN 432.00 -9 %
DEN 475.20
Залиха
Достапно за нарачка


Ткаенина материјал : 100% памук
Ткаенина ширина : 235cm
Ткаенина предиво грофот : 40 * 40
Ткаенина густина : 133*72 1 . Оваа цена е за 235cm *100cm / 92*39 инчен 2 . 100cm должина е единица должина . На пример : ако треба 235cm *100cm, ве молиме да го пополните 1 во квантитет, ако треба 235*180cm, ве молиме да го пополните 2 во квантитет , ќе испрати 235cm ширина *200cm должина
3 . Памук производи ќе биде намалување од околу 3%~5% по првото перење , Ние се подготват ткаенина следат вашата нарачка големина, не вклучувајќи и собирање .
На светлосни ефекти боја разликата е нормално

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
аки подарок
Техника:
Ткаени
Шема:
Печатени
Материјал:
100% Памук
Функција:
Дише
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
235cm
Стил:
Twill
Тип:
памучна крпа

Купувачи како што избираат