.

.

Топла Продажба,За Kawasaki Ninja маска ZX-12R 2002 2003 2004 лакот за полнење ZX12R 02 03 04 ZX 12R Cowlings Сет (шприц)

Топла Продажба,За Kawasaki Ninja маска ZX-12R 2002 2003 2004 лакот за полнење ZX12R 02 03 04 ZX 12R Cowlings

Оценка на посетителот:

DEN 19562.00 -5 %
DEN 20592.00
Залиха
Достапно за нарачка

13 Парчиња . Овие трошоци се на купувачот одговорност,Сите пазарот е таков; Ако треба "Комерцијална Invoice.
Тоа ќе потрае некое време да се производството,Нарачките ќе биде транспортирана од по 7-20 дена кога ние примање на исплатата.
БЕЛЕШКИ : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. две јасни грб + decals ,ако треба гол unpainted обтекател ќе биде поевтина.
Некои Обтекател колекции не вклучуваат Резервоарот маска + Задниот поклопец ,Но ако имате потреба од нив,ве молиме контактирајте со нас
Боја Работа : Ние сме Висок Квалитет на Боја Работа,Со 3 нивоа на сликање за да се обезбеди подобар живот на времето. Ние може да се Направи било Налепници на обтекател, ако имате ова барање, ве молиме повратни информации нас.За Kawasaki ZX12 R 2002-2004 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска /Спорт Велосипед Bodyworks Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика,Произведени со Користење Оригинално Издание Вбризгување на Калапи Технологија Бренд : За Kawasaki ОПИС : За Kawasaki ZX-12 R Мотоцикл Маска За Kawasaki ZX-12 R Мотоцикл Bodyworks За Kawasaki ZX-12 R Спорт Велосипед Телото колекции Одговара За Kawasaki ZX-12 R Години : 2002,2003,2004 Специфики : .
Шприцоване : 100% fitment, со Врвен Квалитет ABS Пластика,поскапи Компресија Мувла : Brand new резервни Обтекател (не ОЕМ), 93% се исто fitment како оригиналниот обтекател, Можеби треба да направите некои корекции, така што може да биде инсталирана совршено , Ние препораки можете да одат на професионални мотоцикл поправка продавница за да инсталирате обтекател комплет.
Превозот :
Ние скоро може да брод на било која адреси во светот,Како и за превозот метод, Можете да изберете или Повратни информации за превозот метод кога ќе поставите вашата нарачка онлајн.
Ние сме најголемиот мотор обтекател фабрики,Многу меѓународни мото делови дилери да соработуваат со нас. Инаку,ние ќе го следат слики на онлајн шоу за производство, оваа услуга е бесплатна.Вклучува слободни ветробранското стакло . Ние го правиме боја(дизајн) е многу блиску до слики на интернет, но не може да биде иста (не ОЕМ) ,Сите пазарот се такви; Ние може да ви ги испрати фотографии за да го потврдите пред превозот, ако имате оваа потреба,Цел и повратни информации до нас.Висок Квалитет На Paint Job .
Обичај Маска :
Ние можеме да Снабдување на Сопствени Обтекател(Вклучуваат Трки маска) сервис на сите видови на мотоцикл обтекател.Вклучува Топлина-Shield Технологија . Не вклучуваат задното седиште качулка покрие,ако е потребно,ве молиме контактирајте со нас;
Ако ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење ,
- За нас -
Ние Сме Локација Во Гуангжу Во Кина -Најголемиот Мотор Додаток На Пазарот Во Кина. 90% од мотоцикл делови продажба се дојде од овој пазар! Ние не сме повторно продавачот, сите наши Производи колекции доаѓаат од фабриката директно! Нашиот квалитет за контрола на е ненадмината.Пред-Drilled за Прецизност Fitment . Вклучува резервоарот капак .Всушност, EBAY и многу други онлајн продавница е маска се дојде од нашата фабрика(или копирање на нас).xls" да се Расчисти Царината,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе го испратам до тебе, Ако одбие да го плаќаат сите давачки, Предизвика стоката се врати или други, мора да се компензира за сите загуби
Повратни информации :
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем, да ни Кажете пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, во Спротивно,ќе влезат во нашиот несакана купувачот црната листа
.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Ширина:
23inch
Бренд Име:
ROKALAM
Објектот Висина:
55inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Име На Модел:
ZX-12R
Објектот Тежина:
12kg
Објектот Должина:
33inch
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат