.

.

Свадба Жената 2 Насоки Злато Бисер Барок Хривнија Природните Слатководни Бисер Рачно Изработени Жена Накит

Свадба Жената 2 Насоки Злато Бисер Барок Хривнија Природните Слатководни Бисер Рачно Изработени Жена Накит

Оценка на посетителот:

DEN 1004.00 -30 %
DEN 1434.72
Залиха
Достапно за нарачка


Бројот : YB-054
Димензии : ДОЛЖИНА околу 19 CM-20cm (7.4 - 7.8 ИНЧЕН) ..бисер големина 9-11mm различна големина, различни цена!
Можете да ги проверите сите обвиненија пред да го купите!Wholesales можеме да разговараат за детали!
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство .
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање.како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Превозот 1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи .
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата 2-4 дена www.dhl.com 2-4 дена www.fedex.com 2-4 дена www.ups.com од 2 до 5 дена www.tnt.com 4-8days www.ems.com.cn 15-30 дена www.hongkongpost.com 3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена .
Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме !(ние ќе ви испратиме подарок кога добиваме позитивен фидбек од вас.ви благодарам!)

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Бисер Форма:
Полу-барок
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
19cm
Затворач Тип:
Бисер-clasps
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
боја:
Злато
број:
YB-054

Купувачи како што избираат